WYBIERZ ŻYCIE BEZ PALENIA

2014-06-06 13:19
WYBIERZ ŻYCIE BEZ PALENIA

Do udziału w rywalizacji zaproszeni zostali uczniowie z 16 szkół podstawowych, realizujących programy edukacyjne o tematyce antynikotynowej („Nie pal przy mnie, proszę”, „Znajdź właściwe rozwiązanie”), koordynowane przez lokalnego PPIS. Nagrody rzeczowe dla uczestników konkursu ufundowało Starostwo Powiatowe w Brzesku.

W dniu 4 czerwca  br. miała miejsce narada komisji konkursowej, która miała na celu wyłonienie prac zwycięskich.

Wyniki konkursu :
w kategorii klas I-III
I miejsce zajęła zakładka wykonana przez Kamilę Zelek- uczennicę klasy I PSP nr 3 w Brzesku,
II miejsce przyznano Dominice Szatkowskiej z klasy I PSP w Mokrzyskach
III miejsce Emilii Marcińczak z klasy III z  PSP w Szczurowej
Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała  praca wykonana przez Emilię Strąg z klasy I PSP w Buczu.

W kategorii klas IV-VI
I miejsce zdobyła praca wykonana przez Dominikę Witek z klasy VI PSP w Biesiadkach,
II miejsce Agnieszka Krzeczowska z  klasy IV PSP w Strzelcach Wielkich,
III miejsce Marek Stańczyk z  klasy VI PSP nr 3 w Brzesku
Wyróżnienie dla Karoliny Oleksy z klasy VI ZS w Tymowej.

Dla pozostałych uczestników przygotowano nagrody pocieszenia.

Uroczyste rozdanie nagród z udziałem starosty brzeskiego oraz powiatowego inspektora sanitarnego  odbędzie się w dniu 10 czerwca 2014 r. o godzinie 10.30 w sali narad w Starostwie Powiatowym w przy ulicy Głowackiego 51. Zapraszamy finalistów konkursu wraz z opiekunami.