Derby Artystyczne – Śląsk-Małopolska 2014

2014-06-05 11:17
Derby Artystyczne – Śląsk-Małopolska 2014

Udział w Derbach obejmuje zaprezentowanie minimum dwóch, a maksymalnie czterech prac na wystawach, z których pierwsza nosi tytuł „Kobieta w malarstwie i grafice”, druga natomiast „Moje miejsce, mój region”. Tematyka pracy musi wpisywać się w myśl przewodnią wystawy.
Pierwszy termin przyjmowania zgłoszeń mija 7 czerwca 2014 roku.
Szczegółowe informacje dotyczące programu, planowanych wystaw, regulamin, a także wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne do zgłoszenia dostępne są na stronie: www.art-plus.info/derby.