Dar WOŚP dla Oddziału Noworodkowego

2014-06-04 10:18
Dar WOŚP dla Oddziału Noworodkowego

Przekazany sprzęt i aparatura medyczna jest niezbędna do zapewnienia noworodkom udzielania świadczeń zdrowotnych w stanach zagrożenia życia. Od WOŚP szpital otrzymał:
- lampę do fototerapii neo Blue wyposażeniem
- inkubator zamknięty Issolette C 2000
- stanowisko do resuscytacji Resuscitaire
- nieinwazyjny miernik bilirubiny JM 103

Dzięki temu darowi, noworodki urodzone w Brzeskim szpitalu, będą miały zapewnioną profesjonalną pomoc w przypadku problemów. Poprawi to standard opieki nad noworodkami.
Dyrekcja SPZOZ dziękuje Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy za przekazanie sprzętu, który będzie służył naszym najmłodszym pacjentom.