Uniwersytet Pedagogiczny w Brzesku

2014-05-30 11:09
Uniwersytet Pedagogiczny w Brzesku

W ubiegłym roku z oferty edukacyjnej przygotowanej przez krakowski Uniwersytet Pedagogiczny w Brzesku skorzystali licencjaci i magistrzy, którzy jako kierunek studiów wybrali politologię i pedagogikę. Do wyboru było kilka specjalności, a także studia podyplomowe. Podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego w Brzesku studenci otrzymali indeksy z rąk samego rektora UP prof. Michała Śliwy.
W roku akademickim 2014/2015 na Uniwersytecie Pedagogicznym w Brzesku można podjąć studia licencjackie na kierunku: administracja, pedagogika, politologia oraz studia magisterskie na kierunku: bezpieczeństwo narodowe, pedagogika i administracja.
Wysoki poziom kształcenia zapewnia studentom wybitna kadra naukowa Uniwersytetu, który od lat w rankingachmiesięcznika edukacyjnego „Perspektywy” i dziennika „Rzeczpospolita” zajmuje I miejsce, jako najlepsza uczelnia pedagogiczna w Polsce.