Projekt „Klęski żywiołowe”

2014-05-27 09:31
Projekt „Klęski żywiołowe”

Projekt „Klęski żywiołowe” jest finansowany w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego ze środków pozyskanych z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Szczegółowe informacje można uzyskać, odwiedzając oficjalną stronę internetową Fundacji www.frrr.pl lub kontaktując się z panią Magdalena Kochanowską – tel.: 889 875 721, mkochanowska@frrr.pl.

Fundacja Rozwoju Regionu Rabka z siedzibą w Rabce-Zdrój jest instytucją powołaną do prowadzenia działalności na rzecz wszechstronnego rozwoju regionu oraz popierania wszelkich inicjatyw ekonomiczno-społecznych, zmierzających do powstawania małych i średnich przedsiębiorstw, a także pomagania istniejącym.