SP ZOZ zaprasza do wypełnienia ankiety

2014-05-19 14:09
SP ZOZ zaprasza do wypełnienia ankiety

W związku z tym Dyrekcja SP ZOZ w Brzesku zwraca się z uprzejmą prośbą o wypełnienie kwestionariusza ankiety, który jest dostępny na stronie internetowej brzeskiego szpitala (www.spzoz-brzesko.pl) w zakładce Informacje dla pacjentówAnkiety - „Ankieta dla pacjentów hospitalizowanych w oddziałach szpitalnych” oraz „Ankieta dla pacjentów ambulatoryjnych/ oddziałów dziennych”.

Niniejsze badanie jest anonimowe, a jego wyniki będą dla SP ZOZ cenną wskazówką, które obszary działalności szpitala oraz ambulatoryjnej opieki medycznej powinny ulec poprawie.