Festiwal Piosenki Francuskiej 2014 w Radziejowie

2014-05-13 09:27
Festiwal Piosenki Francuskiej 2014 w Radziejowie

Celem imprezy nie jest wyłącznie popularyzacja piosenki francuskiej, ale także stworzenie możliwości wymiany doświadczeń artystycznych młodych wokalistów amatorów. Festiwal jest dobrą okazją do nawiązania nowych znajomości między miłośnikami muzyki oraz umocnienia przyjaźni między narodem francuskim i polskim.
Festiwal ma formułę otwartego konkursu. Udział mogą zgłaszać soliści, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne – wykonawcy w wieku od 15 lat. Zainteresowani zgłaszają się indywidualnie lub za pośrednictwem instytucji patronujących. Każdy uczestnik przygotowuje dwie piosenki francuskie: jedną – w oryginalnej wersji językowej; drugą – w tłumaczeniu na język polski.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

• I miejsce – wycieczka do Francji dla jednej osoby (wartość ok. 1500 zł);
  • II, III miejsce – nagrody rzeczowe;
  • wyróżnienia i nagrody specjalne, które organizatorzy przekażą do dyspozycji jury.

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 31 maja 2014 r. na adres:
Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Łokietka w Radziejowie
88-200 Radziejów