Konkurs Modernizacja Roku 2013

2014-05-12 14:33
Konkurs Modernizacja Roku 2013

Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku wyróżniających się szczególnymi walorami, natomiast ideą Konkursu jest propagowanie, wspieranie oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych bez realizacji nowych inwestycji.
 „Modernizacja Roku 2013” objęty został patronatem m.in. Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Głównego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego oraz Instytutu Badawczego Dróg i Mostów.

Przypomnijmy, iż powyzsza inwestycja została zrealizowana na podstawie porozumienia z Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad  Oddział w Krakowie z dn. 20.09.2011 r. - dotyczącego finansowania robót rozbudowy drogi powiatowej nr 1435K Brzesko – Cerekiew (ul. Leśna) w Brzesku jako  tymczasowego zjazdu z autostrady A4.