Małopolska Nagroda Gospodarcza 2014

2014-05-09 11:30
Małopolska Nagroda Gospodarcza 2014

Celem Nagrody jest promowanie najlepszych przedsiębiorców Województwa Małopolskiego oraz inspirowanie ich rozwoju, promowanie postaw proinwestycyjnych i konkretnych dokonań innowacyjnych oraz zwiększenie konkurencyjności między przedsiębiorcami.

Nagroda przyznawana jest w następujących kategoriach:
  • mały przedsiębiorca
  • średni przedsiębiorca
  • duży przedsiębiorca

Laureaci Nagrody otrzymują statuetkę Małopolskiej Nagrody Gospodarczej i mają prawo używać we wszystkich materiałach firmowych i reklamowych tytuł „Laureat Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2014 w kategorii mały przedsiębiorca/średni przedsiębiorca/duży przedsiębiorca”.
Wyróżnieni zostają zgłoszeni przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Nagrody Gospodarczej przyznawanej przez Prezydenta RP.

Warunkiem kandydowania jest złożenie pisemnego i elektronicznego wniosku o przyznanie Małopolskiej Nagrody Gospodarczej w terminie do 30 czerwca 2014 r.

Wnioski należy przesłać pocztą z dopiskiem:
Małopolska Nagroda Gospodarcza 2014”
na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków

lub składać w sekretariacie Departamentu Rozwoju Gospodarczego: III piętro, pokój 352
(decyduje data wpływu do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego).

Kontakt:
Katarzyna Matejek tel. 12/63 03 431,