II miejsce w ogólnopolskim konkursie dla Mateusza Kozaka

2014-04-30 12:35
II miejsce w ogólnopolskim konkursie dla Mateusza Kozaka

Mateusz od 1 października był uczestnikiem 12 edycji SIGG – Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej, w ramach której organizowany był konkurs na scenariusz filmu. Spośród nadesłanych pracy Jury konkursu  wybrało 3 najlepsze prace. Autorami najwyżej ocenionych prac zostali:

I miejsce – Aleksandra Zakrzewska
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Żaganiu

II miejsce – Mateusz Kozak
Zespół Szkół w Szczurowej

III miejsce – Karol Muszyński
I Liceum Ogólnokształcące w Łosicach.

Podczas gali finałowej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie zostały wręczone dyplomy i nagrody wszystkim finalistom zarówno SIGG jak i dodatkowych konkursów. Nagrodę wręczył Pan dr Piotr Szeliga Prezes Rady fundacji Edukacji Rynku Kapitałowego, b. wiceprezes zarządu GPW.