Uwaga na fałszywe e-maile, których nadawca podszywa się pod ZUS!

2014-04-07 11:54
Uwaga na fałszywe e-maile, których nadawca podszywa się pod ZUS!

Fałszywe wiadomości informują o nadpłacie po rozliczeniu świadczenia i zalecają wypełnienie załączonego druku. Jego otwarcie może jednak spowodować zawirusowanie komputera.

Jednocześnie informujemy, że Zakład nie rozsyła pocztą elektroniczną informacji dotyczących rozliczeń świadczeń. Natomiast e-maile, których nadawcą jest ZUS, wysyłane są zawsze z domeny zus.pl, tym samym adres nadawcy kończy się na @zus.pl.