Działania brzeskiej Policji w ramach akcji "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

2014-04-07 10:22

W trakcie działań policjanci ujawnili 20 wykroczeń popełnionych przez kierujących pojazdami oraz 30 wykroczeń popełnionych przez pieszych – głównie związanych z przechodzeniem w miejscu niedozwolonym. Funkcjonariusze skontrolowali ponad 500 kierowców pod kątem trzeźwości, w tym ujawnili jednego kierującego pod działaniem alkoholu.

Działania prowadzone są cyklicznie i mają na celu poprawę bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, zwłaszcza pieszych.

www.brzesko.policja.gov.pl