Zielonka najlepsza w województwie

2014-04-07 10:16
Zielonka najlepsza w województwie

Organizatorami konkursu było Samorządowe Centrum Edukacji oraz Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu. Patronat konkursu i obowiązki sponsora nagród objął Starosta Powiatu Tarnowskiego oraz Burmistrz Wojnicza. Dużą pomoc w organizacji konkursu okazało Stowarzyszenie Małopolskich Kucharzy i Cukierników a szczególnie  Wojciech Wołosowski, który był przewodniczącym Jury oraz  Tomasz Latocha – przedstawiciel Agencji Rynku Rolnego Oddział Terenowy Kraków. Agencja ufundowała nagrody i puchary.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Brzesku reprezentowały: Katarzyna Białka i Katarzyna Mrożek z kl. III G, zdobywając I miejsce. Uczennice do konkursu zostały  przygotowane przez Jolantę Jaworską i Halinę Żołnę.