Badanie satysfakcji klienta - do 15.04.2014 r.

2014-03-31 12:22
Badanie satysfakcji klienta - do 15.04.2014 r.

W ramach realizacji projektu pn. „CAF – podstawa doskonalenia małopolskich JST” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Starosta Brzeski informuje, że w dniach od 1 kwietnia 2014r. do 15 kwietnia 2014 r. zostanie przeprowadzone pilotażowe, anonimowe badanie satysfakcji klienta Starostwa Powiatowego w Brzesku. Celem przeprowadzenie badania jest zbadanie satysfakcji klientów naszego urzędu.