Konkurs - Mikroprzedsiębiorca Roku 2014!

2014-03-17 11:14
Konkurs - Mikroprzedsiębiorca Roku 2014!

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy zatrudniają mniej niż 10 pracowników, a roczne obroty lub suma bilansowa ich mikrofirm nie przekroczyły 2 mln euro. Głównym celem przedsięwzięcia jest wyróżnianie najbardziej efektywnych działań tradycyjnego lub nowoczesnego biznesu, zakorzenionego w lokalnych społecznościach.

Tegoroczna edycja konkursu zostanie rozstrzygnięta w trzech kategoriach:

• START– przedsiębiorcy, którzy założyli swoją firmę po 1 stycznia 2011.
  • PROGRES– przedsiębiorcy, którzy zarejestrowali działalność gospodarczą między 1 stycznia 2007 roku a 31 grudnia 2010 roku.
  • SENIOR– przedsiębiorcy, którzy założyli swoją firmę przed 1 stycznia 2007 roku.

Nagroda główna to aż 40 000 złotych oraz honorowy tytuł Mikroprzedsiębiorcy Roku 2014. Ponadto na każdego z  wyróżnionych w poszczególnych kategoriach czeka 15 000 złotych.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.kronenberg.org.pl w zakładce Edukacja finansowa > Mikroprzedsiębiorca Roku. Zainteresowani moga zapoznać z regulaminem Konkursulink otworzy się w nowym oknieoraz plakatemlink otworzy się w nowym okniei folderem konkursowymlink otworzy się w nowym oknie. Dodatkowe informacje można otrzymać pod numerem telefonu: 22 826 83 24 (wew. 21) lub po adresem e-mailowym: mikro@kronenberg.org.pl.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 13 kwietnia 2014 roku.