Nabór wniosków o przyznanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej

2014-03-03 09:46
Nabór wniosków o przyznanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej

W prowadzonym naborze obowiązywać będą zasady przyznawania jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej przyjęte do stosowania w 2013 roku.
Wnioski należy składać na Sekretariacie PUP - pok. 23 (II piętro) lub przesyłać pocztą tradycyjną (decyduje data wpływu wniosku do Powiatowego Urzędu Pracy). Wnioski składane poza wyznaczonymi terminami nie będą podlegały rozpatrzeniu. Fakt terminowego złożenia wniosków nie gwarantuje ich pozytywnego rozpatrzenia.

KWOTA DOTACJI: 20.000 zł

Ważne informacje:

- Przed przystąpieniem do wypełniania wniosku należy dokładnie zapoznać się z jego treścią, zasadamiprzyznawania jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej obowiązującymi w PUP Brzesko oraz aktami prawnymi regulującymi ich przyznawanie.
- Wniosek należy wypełnić w sposób czytelny wpisując treść w każde miejsce przeznaczone do uzupełnienia nie zostawiając pustych pól. Jeżeli poszczególne rubryki nie znajdą w konkretnym przypadku zastosowania, należy wpisać „nie dotyczy”. Wszelkich poprawek należy dokonywać poprzez skreślenie i zaparafowanie.
- Składany wniosek wraz z niezbędnymi do jego rozpatrzenia załącznikami wg kolejności wskazanej we wniosku powinien być trwale spięty.
- Pracownicy Urzędu udzielają ogólnych informacji na temat zasad, kryteriów oceny wniosku, jak również instrukcji jego wypełnienia, natomiast nie mogą sprawdzać roboczych oraz ostatecznych wersji wniosku.
- Wnioski niezawierające wymaganych informacji, wypełnione nieczytelnie, bez kompletu załączników oraz niepodpisane we wskazanych miejscach lub podpisane przez osobę nieupoważnioną, jak również złożone poza wskazanym terminem – NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.

Więcej informacji: http://www.pup-brzesko.pl