Spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych

2014-02-04 12:00
Spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych

Informujemy, iż 11 lutego o godz. 11.00 w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego o godz. 11.00, przy ulicy Racławickiej 56 w Krakowie odbędzie się spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych dotyczące Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020. Na spotkaniu, które poprowadzą eksperci oceniający wnioski z FIO z MPiPS, zaprezentowany zostanie nowy Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2014 oraz nowe zasady ubiegania się o dotacje.