Pracodawco! Zorganizuj staż dla osoby bezrobotnej powyżej 50 r.ż.

2024-06-10 09:18
Pracodawco! Zorganizuj staż dla osoby bezrobotnej powyżej 50 r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku realizuje projekt pod nazwą „PUP – Pomoc Umiejętności Praca z EFS+ (II)". Aktualnie poszukujemy pracodawców, którzy byliby zainteresowani zorganizowaniem staży dla osób bezrobotnych powyżej 50 roku życia.

Liczmy na to, że nasze wspólne działania ułatwią tym osobom powrót na rynek pracy. Istnieje możliwość organizacji stażu bez konieczności deklarowania zatrudnienia po jego zakończeniu. Zachęcamy do kontaktu z pracownikami Urzędu celem uzyskania szczegółowych informacji: 14 66 46 262, 14 66 46 279, 14 66 46 268.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku