1150 e-booków od zaraz

2014-01-20 15:07
1150 e-booków od zaraz

Korzystanie z książek możliwe jest na dwa sposoby:
- lokalnie – bez logowania, na komputerach w pracowni Multimedialnej w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku, oraz w filiach bibliotecznych (Okocim, Poręba Spytkowska, Mokrzyska, Jadowniki, Szczepanów)
- zdalnie – poza biblioteką (z domowego komputera lub urządzeń mobilnych), po utworzeniu konta dla Czytelnika (o szczegóły zapytaj w Bibliotece). Już teraz kod do indywidualnego konta może otrzymać 200 osób.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.bibliotekabrzesko.pl w zakładce – Książki IBUK.