Praktyki zawodowe w Berlinie

2014-01-17 11:43
Praktyki zawodowe w Berlinie

Zakłady pracy rozmieszczone są w różnych częściach miasta, ale wszyscy  doskonale  znają  połączenia komunikacyjne i świetnie sobie radzą. Wrażenia po pierwszych dniach pracy są bardzo optymistyczne.  Porozumiewają  się w języku niemieckim i angielskim, ale często żartują, że uczą języka polskiego. Na najbliższe dni wolne od pracy są zaplanowane wycieczki- zwiedzanie centrum Berlina, wyjazd do  Poczdamu oraz spotkanie z prawnikiem na temat prawa pracy, podatków i wszystkiego co należy wiedzieć pracując w Niemczech.