Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji PublicznejOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiPodhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targuwirtualny spacerCAF w StarostwieWojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowieplatforma e-puapAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski E-Sport CupTarnowska Organizacja TurystycznaMałopolska Organizacja TurystycznaZwiązek Powiatów PolskichStowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski

Social Media

Powiat Brzeski Facebook PowiatPowiat Brzeski Youtube

 

"Talenty Małopolski 2012" - wyniki finału wojewódzkiego

2012-05-15 08:15
"Talenty Małopolski 2012" - wyniki finału wojewódzkiego

Poniżej przedstawiamy protokół z posiedzenia jury finału wojewódzkiego XXV Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „TALENTY MAŁOPOLSKI 2012”.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 149 podmiotów wykonawczych tj. 271 uczestników, wyłonionych podczas eliminacji powiatowych, jury w składzie:

- Adrian Kulik
- Marcin de Lehenstein-Werndl
- Karolina Leszko
- Roman Michalik
- Ryszard Strojec

postanowiło przyznać w kategorii form muzycznych:

A)   37 Nagród Głównych w postaci tytułu: „TALENT MAŁOPOLSKI 2012”, które otrzymują (wg kolejności prezentacji):

- Dominika Szyszka - Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżnej
- Anna Skrzypek – VIII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
- Paulina Bielarczyk - Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżnej
- Zofia Garzeł – Agencja Artystyczna PROGRESJA w Krakowie
- Konrad Palka - Cichawka
- Paulina Dasman – XVIII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
- Magdalena Mączka – Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Natalia Jajkiewicz - Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Zuzanna Rosa – Osiedlowy Klub Kultury WOLA DUCHACKA - WSCHÓD w Krakowie
- Duet PAMA - Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Klaudia Kiszka – Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu
- Gabriela Polak – Gimnazjum w Budzowie
- Jakub Klisiak - Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu
- Mariusz Noworyt – Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu
- Zespół BRA BRE BRI - Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Karolina Musiał - Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
- Emilia Kasprowicz - Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Kamila Kotarba - Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Katarzyna Koza - Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
- Krystyna Saugo-Surówkę - Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Anna Ożóg - Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Dorota Skoczyńska - Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
- Agata Fugat - Gminny Ośrodek Kultury w Kozłowie
- Małgorzata Polaniak – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Tokarni
- Magdalena Sowa - Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
- Jolanta Gil – Miejski Ośrodek Kultury w Rabce Zdroju
- Monika Cyrwus – Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu
- Marta Sokołowska – I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera w Rabce Zdroju
- Maria Pabian – Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku
- Iza Guroś – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
- Anna Glonek – SEPTYMA Nowy Targ
- Bartłomiej Kozdrój – Zespół Szkół w Czchowie
- Julia Mokracka – Szkoła Podstawowa nr 6 w Nowym Targu
- Martyna Plewa – Szkoła Podstawowa nr 10 w Nowym Targu
- Karolina Futro - Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju
- Paulina Kubala - Dębińskie Centrum Kultury w Dębnie
- Krzysztof Staszak – Zespół Szkół w Czchowie

Przyznanie Nagrody Głównej – „TALENT MAŁOPOLSKI 2012” jest równoznaczne z zaproszeniem do udziału w Koncertach Laureatów w „Piwnicy Pod Baranami” w Krakowie dniach 10 i 17 w czerwca 2012r.

B) 65 wyróżnień, które otrzymują (wg kolejności prezentacji):

- Zespół DWA PLUS DWA – Centrum Kultury w Gdowie
- Ewa Jurczak - Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżnej
- Marta Jałowiec - Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie
- Patrycja Patrykiewicz - Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Paulina Mikołajska - Centrum Młodzieży im. Dr Henryka Jordana w Krakowie
- Kamila Sioła - Gimnazjum nr 4 w Olkuszu
- Wiktoria Oliwa – Szkoła Muzyczna im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie
- Rafał Gałka – Gimnazjum nr 4 w Olkuszu
- Karolina Kocjan – Gimnazjum nr 3 w Olkuszu
- Justyna Zwyrtek – Powiatowy Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach
- Arpenik Kroyan - Ognisko Muzyczne ŻACZEK w Olkuszu
- Izabela Byczek - Ognisko Muzyczne ŻACZEK w Olkuszu, Gimnazjum nr 3 w Olkuszu
- Karolina Rachwał – Poręba Wielka
- Paulina Powaga - Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Gabriela Domańska - Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie
- Olga Skrzyniarz - Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie
- Magdalena Przybyła - Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie
- Patryk Jurecki – Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu
- Marlena Miszczyk – Gimnazjum w Podlipiu
- Adam Płonka – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
- Emilia Kolanko – Gminny Ośrodek Kultury w Jordanowie
- Anna Wajdzik – Zespół Szkół w Tarnawie Dolnej
- Robert Barzyczak – Miejska Biblioteka Publiczna i Dom Kultury w Makowie Podhalańskim
- Marcelina Chromy – Gimnazjum w Budzowie
- Chór szkolny JAGÓDKI – Szkoła Podstawowa w Marcówce
- Zespół ATTACCA - Wadowickie Centrum Kultury w Wadowicach
- Zespół CZARNA TRZYNASTKA - Ochotnicza Straż Pożarna w Witanowicach
- Zespół AGEMUS – XVI” - Gminny Ośrodek Kultury w Wieprzu
- Iwona Kurzyniec - Zespół Szkół Samorządowych w Roczynach
- Adrianna Dijuk - Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Joanna Stoch - Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Karolina Gorzkowska - Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
- Marta Mikuła - Zespół Szkół Samorządowych w Roczynach
- Natalia Opyrchał - Zespół Szkół nr 4 w Zebrzydowicach
- Patrycja Kaim - Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Justyna Gajczak - Dom Kultury w Targanicach
- Emilia Bury - Gimnazjum nr 1 w Andrychowie
- Aleksandra Kasprzyk - Wadowickie Centrum Kultury w Wadowicach
- Ireneusz Musiał - Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Marlena Moś – Gimnazjum im. Stefana Żechowskiego w Książu Wielkim
- Martyna Walczyk – Pałecznica
- Anna Ryś – I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach
- Martyna Miśkowiec – Gminny Ośrodek Kultury w Lubniu
- Natalia Hodurek - I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach
- Lidia Talaga – Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach
- Maria Niewitała – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
- Zespół STODOŁA – Zespół Szkół w Czchowie
- Daria Reczek – Szczepanów
- Klaudia Milaniak – Gimnazjum w Frydman
- Katarzyna Głowińska – Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu
- Łukasz Rojkowicz – Jadowniki
- Katarzyna Szlachta – Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku
- Paulina Gacek – Gimnazjum nr 1 w Rabce Zdroju
- Łukasz Kubiński - Gimnazjum nr 1 w Rabce Zdroju
- Sara Widła – Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Królowej Jadwigi w Brzesku
- Ewa Wiśniowska – Zespół Szkół Ponadgminazjalnych nr 1 w Brzesku
- Natalia Drużkowska - Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Brzesku
- Zespół KABATINKI – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach
- Marysia Mikołajek – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzesku
- Julia Gwiżdż – Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu
- Edyta Pałucka – Publiczne Gimnazjum im. Władysława Reymonta w Porąbce Uszewskiej
- Marta Skraba - Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu
- Martyna Łęcka - Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu
- Paulina Rafacz – Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 1 w Nowym Targu
- Łukasz Pachel – Zespół Szkół w Czchowie

Ponadto jury postanowiło zaprosić do udziału w audycji na antenie Radia PLUS następujących wykonawców:

- Zofię Garzeł – Agencja Artystyczna PROGRESJA w Krakowie
- Magdalenę Mączkę – Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Natalię Jajkiewicz - Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Duet PAMA - Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Zespół BRA BRE BRI - Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Magdalenę Sowę - Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
- Martynę Plewę – Szkoła Podstawowa nr 10 w Nowym Targu
________________________________________________________________________________

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 57 podmiotów wykonawczych tj. 439 uczestników, wyłonionych podczas eliminacji powiatowych, jury w składzie:

- Grzegorz Gargula
- Adrian Kulik
- Barbara de Lehenstein
- Roman Michalik
- Anna Wańtuch

postanowiło przyznać w kategorii form tanecznych:

A) 13 Nagród Głównych w postaci tytułu: „TALENT MAŁOPOLSKI 2012”, które otrzymują (wg kolejności prezentacji):

- Maja Bratus - Szkoła Tańca GRAWITACJA w Oświęcimiu
- Joanna Kremer - Ośrodek Kultury w Brzeszczach
- Zespół GRAWITACJA - Szkoła Tańca GRAWITACJA w Oświęcimiu
- Zespół GRAWITACJA-TEAM II - Szkoła Tańca GRAWITACJA w Oświęcimiu
- Zespół ADHDance - Wadowickie Centrum Kultury w Wadowicach
- Zespół FENIKS – Staromiejskie Centrum Kultury w Krakowie
- Paulina Duda – VI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
- Adam Soroczyński - Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu
- Duet Alina Boroń, Aleksander Jantas – Klub Tańców Polskich MAKI I POWOJE w Krakowie
- Zespół TCR - Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
- Studio Tańca „R” – Studio Tańca „R” Karolina Moskal w Sułkowicach
- Grupa Tańca Współczesnego AGITATUS – Centrum Młodzieży im. Dr Henryka Jordana w Krakowie
- Zespół Taneczny RETRO, gr. Koncertowa – Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą w Sułkowicach

Przyznanie Nagrody Głównej – „TALENT MAŁOPOLSKI 2012” jest równoznaczne z zaproszeniem do udziału w Koncercie Laureatów w czerwcu 2012r.

B) 17 wyróżnień, które otrzymują (wg kolejności prezentacji):

- Zespół SZKRABY – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gnojniku
- Zespół SŁONECZKA – Szkoła Tańca WENA w Olkuszu
- Zespół SZALONE MAŁOLATY - Ośrodek Kultury w Brzeszczach
- Zespół WENA TRIX - Szkoła Tańca WENA w Olkuszu
- Zespół B-612 - Miechowski Dom Kultury w Miechowie
- Formacja CONTRA - Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu
- Zespół DANCE MAFIA – Nowy Targ
- Zespół BIG SIZE CREW - Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
- Zespół TEEN DANCERS – Młodzieżowy Dom Kultury im. J. Korczaka w Krakowie
- Zespół MINI X – Szkoła Tańca WENA w Krakowie
- Zespół WENA JUNIOR - Szkoła Tańca WENA w Krakowie
- Ilona Kuźma - Zespół Szkół Samorządowych w Targanicach
- Anna Reichert – Kraków
- Łukasz Matuszyk - Gimnazjum w Budzowie
- Duet Paulina Duda, Anna Ferenc – Studio Baletowe Opery Krakowskiej w Krakowie
- Grupa FRESH - Centrum Kultury w Gdowie
- Zespół BLACK - Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach

Ponadto jury postanowiło przyznać wyróżnienie specjalne wraz z zaproszeniem do udziału w Koncercie Laureatów - Robertowi Guzikowi z Woli Batorskiej.

Dyplomy uczestników powiatu brzeskiego za zdobyte wyróżnienia będzie można odebrać od dnia 4 czercwa 2012 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Brzesku.