Raport Rady Powiatu Brzeskiego 2018-2023

2024-03-19 12:20
Raport Rady Powiatu Brzeskiego 2018-2023

Pragniemy przedstawić Państwu raport z działalności Rady Powiatu Brzeskiego 2018-2023. Największym sukcesem mijającej kadencji jest ilość pozyskanych środków zewnętrznych. Rok 2019 rozpoczęto z budżetem na poziomie 96 milionów złotych. Dobre decyzje, sprawne zarządzanie i skuteczne ubieganie się o środki zewnętrzne zaowocowały realizacją wielu potrzebnych inwestycji oraz podwojeniem możliwości finansowych powiatu. Rok 2024 Powiat rozpoczął z budżetem na poziomie 187 milionów złotych. W raporcie zostały przedstawione efekty pracy Rady Powiatu w sektorach takich jak infrastruktura drogowa, edukacja ponadpodstawowa, służba zdrowia, polityka społeczna, ekologia, geodezja i rolnictwo, bezpieczeństwo oraz turystyka, sport i rekreacja.

Zapraszamy do lektury!

Rady Powiatu Brzeskiego 2018-2023