III Małopolski Dzień dla Klimatu – zasadźmy drzewa dla klimatu

2024-04-03 14:58
III Małopolski Dzień dla Klimatu – zasadźmy drzewa dla klimatu

Na zakończenie w powiecie brzeskim obchodów III Małopolskiego Dnia dla Klimatu Starosta Brzeski Andrzej Potępa oraz Wójt Gminy Gnojnik Sławomir Paterek zapraszają 5 kwietnia 2024 r. na stoiska przy Szkołach Podstawowych w Gosprzydowej, Biesiadkach oraz w Gnojniku.

W zamian za 10 szt. zużytych baterii lub 5 szt. zużytych żarówek będzie można otrzymać 1 szt. sadzonki drzewa lub krzewu owocowego (limit 3 szt. sadzonek na osobę).

Małopolski Dzień dla klimatu jest kampanią informacyjno-edukacyjną obejmującą całe województwo małopolskie. Celem kampanii jest podnoszenie wiedzy mieszkańców na temat klimatu jak i środowiska oraz promowanie sadzenia drzew i krzewów.