KOMUNIKAT NACZELNIKA URZĘDU SKARBOWEGO

2014-01-14 10:07
KOMUNIKAT NACZELNIKA URZĘDU SKARBOWEGO

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Brzesku informuje, iż od 1 stycznia 2015 roku planowane jest wprowadzenie obowiązkowego składania informacji o dochodach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy PIT-11 w formie elektronicznej (dla płatników zatrudniających powyżej 5 osób).

Do formy elektronicznej składania PIT-11 płatnicy winni przygotować się już teraz, w celu umożliwienia administracji podatkowej wstępnego wypełniania zeznań podatkowych dla podatników od 2015 roku.

Płatnicy zatrudniający poniżej 5 osób zachowają prawo do składania informacji PIT-11 w formie papierowej - w terminie do końca stycznia.

Informacje o składaniu deklaracji podatkowych przez internet:
www.e-deklaracje.gov.pl

Informacje o planowanych zmianach w przepisach:
www.is.krakow.pl/pit-11