Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji Publicznejplatforma e-puapPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski Facebook Instagram

 

Powiatowe Targi Edukacyjne 2024

2024-03-05 11:14
Powiatowe Targi Edukacyjne 2024

Trwają Powiatowe Targi Edukacyjne 2024. Przez najbliższe dwa dni przyszli absolwenci szkół podstawowych mogą odwiedzać stoiska przygotowane przez uczniów i nauczycieli szkół średnich i placówek edukacyjnych Powiatu Brzeskiego. Tradycyjnie oficjalnego otwarcia dokonał Starosta Brzeski Andrzej Potępa, który w przemówieniu skierowanym do młodzieży podkreślił istotę najbliższych decyzji, które będą musieli podjąć ósmoklasiści.

Targi organizujemy z myślą o uczniach szkół podstawowych, aby wyposażyć ich w pełną informację o szkołach i kierunkach kształcenia. Swoją bogatą ofertę edukacyjną prezentują: Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Brzesku, Zespół Szkół w Czchowie, Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku, Zespół Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Łysej Górze i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Złotej.

Porady w zakresie doradztwa zawodowego młodzież może uzyskać na stoiskach: Powiatowego Urzędu Pracy, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Powiatowego Centrum Edukacji czy Biblioteki Pedagogicznej.

W tym roku gospodarzem Powiatowych Targów Edukacyjnych jest Powiatowe Centrum Edukacji.

Zobacz galerię