Święto Książki w ZSP nr 2 w Brzesku

2012-05-14 08:38
Święto Książki w ZSP nr 2 w Brzesku

Uczniowie otrzymali również ulotki, które zachęcały do czytania i podkreślały wartość książki. W tym dniu zostały także wręczone nagrody laureatom Szkolnego Konkursu Czytelniczego „Czy znasz życie i twórczość Paula Coelho?” Konkurs został przeprowadzony 17 kwietnia, jego uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z życia autora i jego twórczości. Pierwsze miejsce ex aeqou zajęła Magdalena Borowska oraz Klaudia Krzysztofiak, drugie Agnieszka Nowacka, natomiast trzecie Anna Wójtowicz. Laureatom nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, wręczył dyrektor ZSP nr 2 mgr inż. Bogdan Hajduga.