Posiedzenie Rady Społecznej SP ZOZ w Brzesku

2013-12-17 11:38
Posiedzenie Rady Społecznej SP ZOZ w Brzesku

Podczas posiedzenia Rada Społeczna SP ZOZ podjęła uchwały w sprawie:
1)    Zmiany Regulaminu Organizacyjnego SPZOZ w Brzesku
2)    Zbycia aktywów trwałych SPZOZ w Brzesku;
3)    Zmiany planu finansowego i planu inwestycyjnego SPZOZ w Brzesku na rok 2013.

Ponadto pozytywnie zaopiniowano zakup nowej aparatury i sprzętu medycznego przez Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku tj: Spektralnego Optycznego Tomografu Koherentnego, dla potrzeb Poradni Okulistycznej, Kardiomonitorów, dla potrzeb oddziału ginekologiczno-położniczego, Videootoskopu cyfrowego, dla potrzeb oddziału dziecięcego, Aparatu ultrasonograficznego, dla potrzeb oddziału ginekologiczno-położniczego,  Rejestratorów do monitorowania EKG, dla potrzeb Pracowni EKG, Prób Wysiłkowych Serca i Badań met. Holtera.