Zaproszenie na Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze w Borzęcinie

2023-09-19 11:12
Zaproszenie na Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze w Borzęcinie

W najbliższą niedzielę, 24 września br. na stadionie w Borzęcinie - Borku odbędą się Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze, w których rywalizować będą drużyny z jednostek OSP reprezentujące gminy powiatu brzeskiego.

Do zawodów zakwalifikowani zostali zwycięzcy z dwóch ostatnich lat eliminacji na szczeblu gminnym oraz zwycięzcy ostatnich zawodów powiatowych.

O miano najlepszej jednostki rywalizować będą drużyny w dwóch w kategoriach:  „A – męskiej” i „C – kobiecej". Będą to:

Grupa A - męskie drużyny pożarnicze: OSP Tymowa, OSP Lewniowa, OSP Porąbka Iwkowska, OSP Borzęcin Dolny, OSP Jasień, OSP Czchów, OSP Dębno, OSP Zawada Uszewska, OSP Wojakowa, OSP Dołęga i OSP Górka.

Grupa C - żeńskie drużyny pożarnicze: OSP Łysa Góra, OSP Iwkowa, OSP Szczepanów, OSP Perła, OSP Uszew, OSP Porąbka Iwkowska, OSP Górka.

Serdecznie zapraszam wszystkich sympatyków pożarnictwa i innych zainteresowanych. Start o godz. 12:00.

Organizatorzy: Starosta Brzeski Andrzej Potępa, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Brzesku, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku, Wójt Gminy Borzęcin Janusz Kwaśniak oraz Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie.