Trwa nabór do II edycji programu „Małopolski Klub”

2023-09-11 09:46
Trwa nabór do II edycji programu „Małopolski Klub”

Trwa nabór do II edycji programu "Małopolski Klub". Celem realizacji zadań konkursowych jest stworzenie odpowiednich warunków sprzyjających rozwojowi aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, wsparcie instytucjonalne działalności podmiotów realizujących zadania w obszarze kultury fizycznej z siedzibą w województwie małopolskim, a także inwestycja w kapitał ludzki w sporcie dzieci i młodzieży.

W ramach konkursu dofinansowane będą zadania, których przedmiotem są podstawowe elementy wpływające na efektywne funkcjonowanie klubu sportowego w zakresie szkolenia sportowego:

1. komponent/komponenty obowiązkowe:
    • przeprowadzenie zajęć sportowych/treningów;
    • organizacja obozu sportowego;
    • organizacja wyjazdu na rozgrywki/mecze sportowe;
  1. komponent fakultatywny: zakup sprzętu sportowego.

Oferty, których realizacja zadania rozpoczynać się będzie nie wcześniej niż 24 listopada 2023 r., a kończyć nie później niż 31 grudnia 2023  r. należy składać w terminie do 20 września 2023 roku, do godz. 16:00.

Maksymalna kwota oczekiwanej przez Oferenta dotacji z budżetu Województwa Małopolskiego nie może być większa niż 30 000 zł.

Regulamin konkursu dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej.