Za zasługi dla obronności kraju

2013-12-12 12:14
Za zasługi dla obronności kraju

Wręczenia medali dokonał mjr Witold Markowicz, przedstawiciel Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Tarnowie.

Wśród odznaczonych znaleźli się: Helena Perc, Jan Perc, Michalina Tabaszewska, Stanisław Tabaszewski (gmina Iwkowa), Anna Migdał, Marian Migdał (gmina Dębno) oraz Maroa Filipek (gmina Szczurowa).

Wszystkim rodzicom, którzy wychowali synów na wzorowych żołnierzy starosta brzeski Andrzej Potępa, wręczył kwiaty oraz okolicznościowe listy gratulacyjne.

W uroczystości wzięli też udział: wójt gminy Szczurowa Marian Zalewski, wójt gminy Iwkowa Bogusław Kamiński oraz wójt gminy Dębno Grzegorz Brach, którzy również przekazali odznaczonym rodzicom gratulacje oraz upominki.