Wyróżnienie "Lider Edukacji Branżowej" dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych

2023-09-13 10:18

W dniu 11 września 2023 roku podczas Kongresu Edukacji Zawodowej w Krakowie wyróżniono Powiat Brzeski za zaangażowanie w kształcenie zawodowe młodych Małopolan. Samorząd  znalazł się w gronie organów prowadzących szkoły zawodowe, które wspierają placówki edukacyjne w zakresie organizacji wakacyjnych staży u pracodawców, realizują kursy i szkolenia dla uczniów dając im dodatkowe kwalifikacje.

Wyróżnienie z rąk Pani Marty Malec-Lech - Członka Zarządu Województwa Małopolskiego w imieniu Starosty Brzeskiego Pana Andrzeja Potępy, odebrał Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku – Pan Jerzy Soska.

Za uznanie oraz docenienie zaangażowania Powiatu Brzeskiego w kształcenie młodych zawodowców serdecznie dziękujemy.