Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej część 2) Fundusz Ekologii

2023-09-11 07:47

Wojewódzki Fundusz Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie przypomina o trwającym naborze wniosków w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej Część 2) Fundusz Ekologii.

Nabór wniosków skierowany jest do osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej.

Celem programu jest podnoszenie poziomu świadomości ekologicznej, upowszechnianie wiedzy, aktywizacja społeczna, budowanie społeczeństwa obywatelskiego i kształtowanie postaw proekologicznych społeczeństwa (w tym dzieci i młodzieży) w zakresie tematyki: przeciwdziałania emisjom, odnawialnych źródeł energii i niskoemisyjnego transportu, zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i gospodarki wodnej.

Nabór dotyczy przedsięwzięć z zakresu edukacji ekologicznej realizowanych w 2023 roku na terenie województwa małopolskiego. Okres kwalifikowalności kosztów zgodnie z Programem to 01.06.2023 r. – 30.11.2023 r.

Więcej informacji o naborze na stronie internetowej Funduszu: https://www.wfos.krakow.pl/oferta/programy/program-regionalnego-wsparcia-edukacji-ekologicznej-czesc-2-fundusz-ekologii/

Zachęcamy do skorzystania z oferty programu.