Małopolska Gościnna - ruszyła kolejna edycja konkursu

2023-09-04 09:27
Małopolska Gościnna - ruszyła kolejna edycja konkursu

Zarząd Województwa Małopolskiego wspierając rozwój turystyki i współpracę z organizacjami pozarządowymi ogłosił kolejną edycję otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z dziedziny turystyki i krajoznawstwa pn. „Małopolska Gościnna”

Jesienna edycja konkursu „Małopolska Gościnna” to następna w tym roku szansa na uzyskanie wsparcia dla realizacji ciekawych inicjatyw związanych z tworzeniem, rozwojem i promocją produktów i ofert turystycznych Małopolski, w tym w zakresie infrastruktury turystycznej, organizacji przedsięwzięć turystycznych, organizacji wydarzeń turystycznych, podnoszenia jakości usług turystycznych, tworzenia regionalnych marek turystycznych oraz integracji środowisk turystycznych.

rzygotowując ofertę należy pamiętać, że zgłaszane inicjatywy mogą rozpocząć się nie wcześniej, niż 1 września 2023 r. i muszą zostać zrealizowane do 31 grudnia 2023 r.

Składanie ofert odbywa się dwuetapowo:

• wersję elektroniczną oferty należy złożyć za pośrednictwem Generatora eNGO w terminie do 19 września 2023 r., do godz. 23.59.,
  • wersję papierową wygenerowaną z Generatora eNGO Oferent zobowiązany jest dostarczyć w terminie do 20 września 2023 r., do godz. 16.00 do siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie (ul. Racławicka 56) lub jego zamiejscowych agend w godz. 8.00 - 16.00 lub wysłać pocztą (na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków – liczy się data wpływu do Urzędu potwierdzona pieczęcią wpływu, a nie data stempla pocztowego) lub przesłać za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP.

O zachowaniu terminu składania oferty decyduje data wpływu jej wersji elektronicznej w Generatorze eNGO oraz wersji papierowej do siedziby urzędu.