Badania dla kobiet ciężarnych

2013-12-04 13:04
Badania dla kobiet ciężarnych

- Szczególnie zapraszamy kobiety ciężarne między 11 a 14 tygodniem ciąży, u których będą wykonane badanie w kierunku wykrycia chorób genetycznych.  Wszystkie badania będą przeprowadzone bezpłatnie.  Dodatkowo będzie można skorzystać z panelu instruktażowego m.in. na temat pielęgnacji noworodka i higieny życia ciężarnej, a także możliwość zwiedzania Oddziału – mówi Józefa Szczurek-Żelazko, dyrektor SP ZOZ w Brzesku.
Podczas realizacji programu przewidziany jest catering oraz prezent – niespodzianka.  Ze względu na ograniczoną ilość zaplanowanych badań, szpital prosi o wcześniejszą rejestrację pod numerem telefonu:
14 66 21 456 (Sekretariat)
14 66 21 463 (Poł. Oddziałowa).
Badania będą przeprowadzone w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Powiatowego w Brzesku, ul. Kościuszki 68 (IV piętro).