Ogłoszenie

2013-12-02 10:35
Ogłoszenie

Starosta Brzeski podaje do publicznej wiadomości wynik publicznego przetargu ustnego nieograniczonego (licytacji) na sprzedaż samochodu marki Ford Transit 300L o numerze rejestracyjnym KBR 96FR, stanowiącego własność Powiatu Brzeskiego.

1.    Przetarg na sprzedaż ww. samochodu odbył się 27 listopada 2013 r. (środa) o godz. 11.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Brzesku, ul. Głowackiego 51, III piętro, pokój 327.

2.    Cena wywoławcza przy sprzedaży ww. samochodu wynosiła: 12 792,00 zł /brutto/, (słownie: dwanaście tysięcy siedemset dziewięćdziesiąt dwa złote  00/100) /brutto/).

3.    Żaden podmiot nie zgłosił zamiaru przystąpienia do przetargu, tzn. w terminie określonym w Ogłoszeniu o przetargu, tj. do 22 listopada 2013 r., nie zostało wpłacone ustalone wadium.

4.    Wobec powyższego, przetarg został zakończony wynikiem negatywnym.