Powołano Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego w Brzesku

2013-12-02 10:32
Powołano Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego w Brzesku

Zarząd Powiatu Brzeskiego uchwałą Nr 1009/2013 z dnia 21 listopada 2013 r. powołał Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego w Brzesku. W jej skład weszło 8 osób w tym: przedstawiciele Rady Powiatu Brzeskiego, Zarządu Powiatu Brzeskiego oraz organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Brzeskiego.

Skład osobowy Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Brzesku przedstawia się następująco:
1.    Justyna Bakalarz
2.    Kazimiera Glonek
3.    Jarosław Gurgul
4.    Tomasz Gurgul
5.    Nina Pałka
6.    Elżbieta Rosa
7.    Piotr Tota
8.    Magdalena Węgrzyn

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego jest organem konsultacyjnym i opiniodawczym. Kadencja Rady trwa 2 lata.