Badanie ankietowe pracodawców

2013-11-22 10:01
Badanie ankietowe pracodawców

Badanie ma charakter poglądowy. Dane pozyskane z ankiet zostaną wykorzystane przez Powiatowy Urząd Pracy  w Brzesku wyłącznie w celu opracowania analizy potrzeb szkoleniowych.
Wnioski wynikające z badania przyczynią się do lepszego planowania szkoleń grupowych dla osób bezrobotnych, mających problem z podjęciem zatrudnienia, gdyż ich kwalifikacje są niewystarczające lub niedostosowane do potrzeb rynku pracy.

Ankieta dostępna jest w wersji elektronicznej pod linkiem zamieszczonym poniżej:

Badanie prowadzone będzie w okresie od dnia 20.11.2013 r. do dnia 16.12.2013 r.