Uczniowie z Zielonki finalistami Międzynarodowego Konkursu na Film Krótkometrażowy

2013-11-20 12:12

„Happy Days” jest europejskim projektem realizowanym w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”, którego celem jest pomoc nauczycielom, rodzicom i uczniom w stworzeniu podejścia, które zapewni uczniom zdrowy rozwój psychiczny. Koordynatorem projektu jest Komitet Edukacji Zawodowej Hrabstwa Meath (Co. Meath VEC) z Irlandii, natomiast partnerami: Instytut Politechniki w Beja z Portugalii, szkoła zawodowa 1st EPAL Neas Ionias Magnesia z Grecji, Krakowskie Centrum Zarządzania i Administracji sp. z o.o. z Polski, firma Timesnap Productions Limited z Irlandii oraz uniwersytet Vytautas Magnus University z Litwy. Misją Szkoły Happy Days jest respektowanie prawa to bycia szczęśliwym i zadowolonym, dzięki czemu tworzone są najlepsze warunki do nauki i pracy.

„Money can’t buy you love” uczniów z ZSP nr 2 w Brzesku znalazł się w ścisłej dziewiątce, o zwycięstwie – nagrodzie publiczności, może zadecydować każdy. Wystarczy wejść na stronę Happy Days (http://happydaysschools.eu/pl ), zalogować się i kliknąć „like” na wybrany film. Głosowanie trwa do północy 30 listopada.