Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji Publicznejplatforma e-puapPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski Facebook Instagram

 

Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski – wkrótce rusza 7 edycja!

2023-05-17 09:38
Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski – wkrótce rusza 7 edycja!

Już wkrótce ruszamy z 7 edycją powiatowej akcji sportowej Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski!

29 maja – w poniedziałek – startują nasze trzy flagowe rywalizacje! Edycję podzieliliśmy na dwa etapy:

  • etap 1 – od 29 maja do 9 lipca
  • etap 2 – od 10 lipca do 31 sierpnia.

Wyniki z etapu 1 i 2 będą sumowane w Klasyfikacji Końcowej.

W etapie I rywalizujemy w dwóch grupach. Do etapu II zakwalifikują się wyłącznie aktywni Uczestnicy. To oni zawalczą o Tytuł Najaktywniejszego Mieszkańca Powiatu Brzeskiego w każdej z trzech dyscyplin.

CHODZIARZE, BIEGACZE, ROWERZYŚCI z Powiatu Brzeskiego już teraz rejestrujcie się, logujcie w aplikacji MapMyRun i dołączajcie do znajomych Powiatu Brzeskiego, aby otrzymać zaproszenie. Szczegóły w krótkiej wideo-instrukcji:

Siódmy sezon zyska dodatkowy wymiar, bowiem do udziału w tej edycji szczególnie zapraszamy seniorów - entuzjastów aktywnego spędzania wolnego czasu, którzy dodatkowo będą mogli dowiedzieć się jak skutecznie bronić się przed oszustami. W środkach masowego przekazu nieustannie słyszymy o poszkodowanych osobach starszych, które padły ofiarą oszustów, dlatego Powiat Brzeski razem z Komendą Powiatową Policji w Brzesku chce zwiększyć świadomość seniorów w zakresie prawidłowych zachowań w sytuacji zagrożenia ich bezpieczeństwa i zapoznać ich z różnymi formami oraz mechanizmami oszustw.

Zapisy już trwają, a wszystkich zainteresowanych Seniorów, którzy chcieliby wziąć udział w naszej akcji, a mają problem z zainstalowaniem aplikacji, zapraszamy do Starostwa Powiatowego w Brzesku przy ul. Głowackiego 51. Pomocy w tym zakresie udzieli koordynator akcji Pan Paweł Ciura (pokój 321, III piętro).

Wspólna akcja Powiatu i Policji będzie opierać się nie tylko na samym „kolekcjonowaniu” kilometrów, ale także na spotkaniach policjantów z seniorami w bankach, szpitalu, na poczcie, podczas których stróżowie prawa będą przekazywać ulotki informacyjne i uświadamiać osoby starsze na temat popularnych metod oszustw.

Dla wszystkich Aktywnych, którzy podczas swojego treningu osiągną określony pułap kilometrów mamy przygotowane specjalne prezenty - pakiet dla początkujących i pakiet dla zaawansowanych.

Liczba kilometrów po których można otrzymać PAKIET DLA POCZĄTKUJĄCYCH: (nerka i bidon)

  1. Rowerzyści - 20 km
  2. Chodziarze - 10 km
  3. Biegacze - 10 km.

Liczba kilometrów po których można otrzymać PAKIET DLA ZAAWANSOWANYCH: (plecak)

  1. Rowerzyści - 500 km
  2. Chodziarze - 100 km
  3. Biegacze - 100 km.

Biegaj, spaceruj, wybierz się na rowerową przejażdżkę  Zdobywaj kolejne kilometry, odbierz prezent, promuj naszą zabawę i zawalcz o tytuł Najaktywniejszego Mieszkańca Powiatu Brzeskiego!

Szczegóły na www.aktywnypowiatbrzeski.pl