Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji Publicznejplatforma e-puapPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski E-Sport CupPowiat Brzeski Facebook Instagram

 

Poznaj nasze szkoły!

2023-03-15 12:14
Poznaj nasze szkoły!

Drodzy Uczniowie Szkół Podstawowych!

Młodość kojarzymy zwykle z najlepszym okresem w życiu – beztroską, energią, motywacją i szukaniem wrażeń. Niemniej jednak to także czas pierwszych dorosłych decyzji, które mają właściwie ukształtować Wasz charakter oraz drogę zawodową. Niestety żyjemy w bardzo trudnych i wymagających czasach – wojna za naszą wschodnią granicą, zawirowania w sektorze gospodarczym i społecznym. Dlatego tak ważne jest, abyście poznali swoje aspiracje i już teraz rozpoczęli właściwą ścieżkę kariery.

Wiem, że w dobie wszechobecnej reklamy i natłoku informacji płynących z mediów, możecie czuć się zdezorientowani. Tym samym podjęcie trafnej decyzji często jest utrudnione, a momentom wyboru towarzyszy chaos. Jest tyle możliwości, dróg do obrania, nie wiadomo, która przyniesie radość i zadowolenie… Chcemy jednak rozwiać Wasze wątpliwości i uporządkować myśli. Mam nadzieję, że przygotowane zestawienie kierunków kształcenia w szkołach Powiatu Brzeskiego okaże się pomocne. Zależy nam na tym, abyście wybierali rozsądnie, abyście wybierali, mając perspektywę na przyszłość. Abyście odkryli swoje zainteresowania i talenty, wiedzieli, w jakim zawodzie możecie się kiedyś realizować, dobrze zarabiać i godnie żyć.

- Andrzej Potępa, Starosta Brzeski

informator edukacyjny