2022-12-20 10:52

Powiat Brzeski podpisał umowę z Wojewodą Małopolskim o dofinansowanie środkami pochodzącymi z budżetu państwa zadania inwestycyjnego:  "Zakup ambulansu sanitarnego dla Zespołów Ratownictwa Medycznego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku”

Celem dotacji jest zakup ambulansu typu C wraz z wyposażeniem dla Zespołów Ratownictwa Medycznego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku, który przyczyni się do poprawy efektywności systemu opieki zdrowotnej poprzez sprawny transport pacjentów.

Całkowity koszt zadania inwestycyjnego: 728 120, 88 zł

w tym: 480 000, 00 zł – z budżet państwa,

Okres realizacji zadania:  2022 r.