Dyżury eksperta w ramach kampanii pn. Taniej mieszkaj – wszystko o pompach ciepła

2023-02-28 09:36

Powiat Brzeski rozpoczyna realizację kampanii ,,Taniej mieszkaj – wszystko o pompach ciepła”  realizowanej w ramach projektu zintegrowanego LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA ,,Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego” (LIFE-IP EKOMALOPOLSKA/LIFE19 IPC/PL/000005). W ramach kampanii zaplanowano dyżury eksperta, które odbędą się w Starostwie Powiatowym w Brzesku. W trakcie dyżurów będzie można skorzystać z porad indywidualnych dotyczących montażu pomp ciepła w gospodarstwach domowych, programów pomocowych wspierających montaż odnawialnych źródeł energii, doboru pomp ciepła oraz szczegółowej kalkulacji kosztów.

Dyżury odbędą się w Starostwie Powiatowym w Brzesku
ul. Piastowska 2b, 32-800 Brzesko

Wydział Ochrony Środowiska, pokój nr 106

TERMINY:

Piątek 17 marca 2023 r., w godz. 13:00 – 15:00

Piątek 24 marca 2023 r., w godz. 13:00 – 15:00

Piątek 14 kwietnia 2023 r., w godz. 13:00 – 15:00

Kampania realizowana w ramach projektu zintegrowanego LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA ,,Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii
dla województwa małopolskiego” (LIFE-IP EKOMALOPOLSKA/LIFE19 IPC/PL/000005).