Medal Komisji Edukacji Narodowej dla Starosty Brzeskiego

2013-10-28 14:59
Medal Komisji Edukacji Narodowej dla Starosty Brzeskiego

Medal nadawany jest za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci i młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli. Przyznawany jest osobom, których działalność wydatnie przyczynia się do rozwoju oświaty.

W tym roku z rąk Małopolskiego Kuratora Oświaty Aleksandra Palczewskiego medal otrzymał Starosta Brzeski - Andrzej Potępa. Szczególnie docenione zostało zaangażowanie Starosty w inicjowanie i wspieranie realizacji projektów unijnych przez Starostwo Powiatowe w Brzesku oraz doposażenie szkół i placówek w różnego rodzaju nowoczesny sprzęt i pracownie dydaktyczne a także zawodowe.

www.edukacja.powiatbrzeski.pl