ZAWIADOMIENIE O POSIEDZENIACH KOMISJI RADY POWIATU BRZESKIEGO

2013-10-28 10:42
ZAWIADOMIENIE O POSIEDZENIACH KOMISJI RADY POWIATU BRZESKIEGO

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Prawa, Porządku Publicznego, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Rolnictwa Rady Powiatu Brzeskiego, odbędzie się w dniu: 28 października 2013 r. (poniedziałek) o godz. 12:00, w Starostwie Powiatowym w Brzesku, ul. Głowackiego 51, pok. 327.

Proponowany  porządek  posiedzenia:
2.    Przyjęcie porządku obrad.
3.    Zatwierdzenie protokołu z ostatniego posiedzenia komisji.
4.    Omówienie i zaopiniowanie projektów uchwał Rady Powiatu Brzeskiego.
5.    Sprawy bieżące, wnioski, zapytania.

Posiedzenie  Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej  i  Rodzinnej  Rady  Powiatu  Brzeskiego,  odbędzie się w dniu  28 października   2013 r.  (poniedziałek) o godz. 13:15 w Starostwie Powiatowym w Brzesku, ul. Głowackiego 51, pok. 327.

Proponowany  porządek  posiedzenia:
2.    Przyjęcie porządku obrad.
3.    Zatwierdzenie protokołu  poprzedniego posiedzenia komisji.
4.    Omówienie i zaopiniowanie projektów uchwał Rady Powiatu Brzeskiego.
5.    Omówienie i wyrażenie opinii w sprawie Powiatowego Programu Zdrowia na lata 2013-2020.
6.    Sprawy bieżące, wnioski, zapytania.

Posiedzenie Komisji Oświaty,  Kultury, Sportu, Turystyki, Promocji i Integracji Europejskiej Rady Powiatu Brzeskiego, odbędzie się w dniu 29 października  2013 r. (wtorek) o godz. 8:30 w  Starostwie Powiatowym w Brzesku, ul. Głowackiego 51.

Proponowany porządek  posiedzenia:
1.    Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2.    Przyjęcie porządku obrad.
3.    Zatwierdzenie protokołu  poprzedniego  posiedzenia komisji.
4.    Omówienie i zaopiniowanie wybranych projektów uchwał Rady Powiatu Brzeskiego.
5.    Omówienie informacji o stanie realizacji zadań oświatowych Powiatu Brzeskiego za rok szkolny 2012/2013.
6.    Sprawy bieżące, wnioski, zapytania.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów Rady Powiatu Brzeskiego, odbędzie się w dniu 29 października 2013 r. (wtorek) o godz. 13:00,  w Starostwie Powiatowym w Brzesku, ul. Głowackiego 51, pok.327.

Proponowany porządek  posiedzenia:
2.    Przyjęcie porządku obrad.
3.    Zatwierdzenie protokołu z poprzedniego posiedzenia komisji.
5.    Sprawy bieżące, wnioski, zapytania.