Inauguracja Roku Akademickiego Uniwersytetu Pedagogicznego

2013-10-22 12:28
Inauguracja Roku Akademickiego Uniwersytetu Pedagogicznego

Przypomnijmy, iż w czerwcu br. zostało podpisane porozumienie pomiędzy Powiatem Brzeskim, a Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie, dotyczące współpracy Powiatu i placówek oświatowych z kadrą naukowo - dydaktyczną i studentami Uczelni.
Celem porozumienia jest m.in. stwarzanie odpowiednich warunków do wymiany doświadczeń organizacyjnych, kulturalnych, pedagogicznych i metodycznych oraz podejmowanie wspólnych przedsięwzięć w zakresie kształtowania aktywnych postaw młodzieży, zwłaszcza szkół ponadgimnazjalnych Powiatu i studentów Uniwersytetu w dziedzinie edukacji, kultury oraz rynku pracy.

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie rozpoczął swą działalność w Brzesku od września br. w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Brzesku, ul. Okulickiego 2, 32 – 800 Brzesku.