Mam zawód. Mam fantazję

2013-10-22 11:02
Mam zawód. Mam fantazję

Uroczystego rozpoczęcia konkursu dokonał starosta brzeski – Andrzej Potępa oraz dyrektor Wydziału Edukacji – Janina Motak.
Cztery 2-osobowe drużyny stanęły do zadania konkursowego, którego tematem było wykonanie „Projektu automatycznej prasy pneumatycznej” poprzez zaprogramowanie sterownika EASY MOELLER DC-RC. Ocenie jury podlegała poprawność montażu elementów wykonawczych i sterujących oraz wykonania połączeń pneumatycznych i elektrycznych.

W konkursie wzięli udział także uczniowie ZSP nr 2 w składzie: Łukasz Żołna i Kamil Leś. Mocno trzymamy kciuki za naszych uczniów i życzymy najwyższego miejsca na podium!