Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji Publicznejplatforma e-puapPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski E-Sport CupPowiat Brzeski Facebook Instagram

Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych

2022-11-23 17:59
Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych

Starosta Brzeski oraz Przewodniczący Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Brzesku serdecznie zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Brzeskiego na bezpłatne szkolenie związane z procedurą aplikacyjną na pozyskanie wsparcia finansowego przez organizacje pozarządowe, z zakresu ich działalności, które odbędzie się w dniu 06 grudnia 2022 r. o godz. 17:00 w Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku, ul. Piastowska 2B, 32-800 Brzesko, sala audiowizualna. Szkolenie poprowadzi Pan Artur Gluziński, ekspert i autor publikacji w zakresie tematyki funkcjonowania organizacji pozarządowych (w tym pozyskiwania i rozliczania przez nie środków pomocowych). Udział w szkoleniu pomoże przedstawicielom organizacji pozarządowych w przyszłym roku aktywnie i bezbłędnie aplikować o środki publiczne. Spotkanie stanowić będzie również okazję do poruszenia szerszej tematyki współpracy samorządu lokalnego ze stowarzyszeniami.


Zgłoszeń można dokonywać drogą telefoniczną 14 66 33 111 wew. 194 lub 14 66 31 768 bądź elektroniczną na adres ngo@powiatbrzeski.pl w terminie do 2 grudnia 2022 r., podając imię i nazwisko osoby zgłaszanej oraz nazwę organizacji pozarządowej.

Informacja