Rozporządzenie Wojewody Małopolskiego z dnia 21 września 2022 r.

2022-09-27 08:31
Rozporządzenie Wojewody Małopolskiego  z dnia 21 września 2022 r.

Rozporządzenie Wojewody Małopolskiego z dnia 21 września 2022 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie zarządzenia odstrzału sanitarnego dzików na obszarze zagrożenia występowaniem afrykańskiego pomoru świń na terenie powiatów bocheńskiego, brzeskiego, chrzanowskiego, dąbrowskiego, gorlickiego, krakowskiego ziemskiego, limanowskiego, miechowskiego, myślenickiego, nowosądeckiego ziemskiego, nowotarskiego, olkuskiego, oświęcimskiego, proszowickiego, suskiego, tarnowskiego grodzkiego oraz ziemskiego, tatrzańskiego, wadowickiego i wielickiego.

Rozporządzenie