Ogólnopolski Tydzień Kariery 2013

2013-10-15 08:48
Ogólnopolski Tydzień Kariery 2013

Jest to inicjatywa mająca na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju zawodowego.
Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej, które jest inicjatorem wydarzenia, zachęca do większego otwarcia się na wyzwania współczesnego rynku pracy i zastanowienia się nad własnym potencjałem zawodowym. Co w kontekście mojej drogi zawodowej ma znaczenie kluczowe: zdobycie zawodu, czy gromadzenie wielu różnorodnych kompetencji? Czy kompetencje, które posiadam, odpowiadają wymaganiom rynku pracy? Czy mam szansę na sukces w wymarzonym zawodzie?
V Ogólnopolski Tydzień Kariery potrwa do 20 października 2013 r. W tym czasie będzie można skorzystać z szeregu bezpłatnych ofert doradztwa edukacyjno-zawodowego oraz wziąć udział w licznych spotkaniach i konferencjach na terenie małopolski.
Szczegóły wszystkich wydarzeń w ramach OTK, które odbędą się w Małopolsce  znajdują się na stronie internetowej: www.pociagdokariery.pl

W Powiatowym Urzędzie Pracy w Brzesku zaplanowano następujące inicjatywy:
•    "Kilka słów o talentach - czyli jak odkryć swoje mocne strony" - grupowa porada zawodowa
•    "Talenty - bo warto je odkrywać" - konsultacje indywidualne.