Uroczysta XXXIII Sesja Rady Powiatu Brzeskiego

2022-09-08 14:00
Uroczysta XXXIII Sesja Rady Powiatu Brzeskiego

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Brzesku podczas XXXIII Sesji Rady Powiatu miało miejsce uroczyste złożenie ślubowania oraz wręczenie trzem nauczycielom aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego. Z rąk Starosty Brzeskiego Andrzeja Potępy oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Kazimierza Brzyka okolicznościowe dyplomy otrzymali także najzdolniejsi uczniowie szkół ponadpodstawowych, którym przyznano stypendium Starosty Brzeskiego. Podczas Sesji 99 uczniom szkół średnich wręczono również certyfikaty ukończenia staży zawodowych.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!